Skip links
Saç Ekim Resimleri Sonrası
Öncesi ve Sonrası Öncesi

Saçlarını geri kazan, özgüvenini yeniden keşfet!

Saç ekimi işlemi, genellikle lokal anestezi altında yapılır ve tek bir seansta birkaç saat sürebilir. İşlem sırasında, verici bölgeden alınan saç telleri, mikrocerrahi teknikler kullanılarak alıcı alana ekilir.

4000 Greft Öncesi ve Sonrası Kalın Saç Ekimi


Saç dökülmesi, kişinin genel görünümünde istemediği değişikliklere neden olan bir deneyimdir. Fakat bu yazımızda, Yaman Cerrahi Tıp Merkezinde 4000 greft öncesi ve sonrası kalın saç ekimi işlemini anlattığımızda, saç dökülmesinin çözümü olan bir sorun olduğunu anlayacaksınız. Uzman Muhammed Ali Yaman'ın 4000 greftlik saç ekimi, sağladığı mükemmel sonuçlar nedeniyle hastaların en çok tercih ettiği saç ekimi işlemlerinden biridir. 4100 greftlik saç restorasyonu hastaların günlük yaşamlarında daha özgüvenli hissetmelerine ve kaybettikleri sağlıklı saçları geri kazanmalarına neden olur. Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız, ancak böyle bir operasyon için uygun olup olmadığınız konusunda kararsızsanız ve 4000 greft öncesi ve sonrası kalın saç ekimi işleminin detaylarını öğrenmek için bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

4000 Greft Öncesi ve Sonrası Kalın Saç Ekimi 2 Yıllık Sonuç

Yaman Cerrahi Tıp Merkezimize iki yıl önce gelen genç hastamızın saç kalınlığı 6,5 mikrondur. Hastanın Norwood 3 A saç dökülmesi sorunu vardı. Muhammed Ali Yaman 4000 greftten daha fazla saç ekimini 29 yaşındaki hastamıza uygulamıştır. Fotoğraflarda 4100 greft için before after saç ekimi çalışmasını inceleyerek, uzmanımızın doğal ve gür saçlar elde ettiğini görebilirsiniz. Ayrıca hastamızın yüzüne yakışacak bir ön çizgi çalışması yapıldı. Üstelik hastamız ileride bir saç restorasyonu operasyonuna ihtiyaç duyarsa, donör alanında yeterli miktarda greft bırakıldı. Kısacası 4000 greft öncesi ve sonrası kalın saç ekimi konusu kapsamında Muhammed Ali Yaman,29 yaşındaki hastaya 4100 grefti şu şekilde ekmiştir:

• 990 tek greft
• 2060 çift greft
• 1250 çoklu greft

Üstelik uzmanımız, implante ettiği saçların çıkış yönünü ve dağılımını profesyonelce ayarlamıştır. Sizde 4000 greft saç ekimi hakkında araştırma yapıyorsanız, bu fotoğraflara bakarak başarılı bir operasyonu görebilirsiniz.

Saç Ekimi için 4000 Grefte İhtiyacım Var mı?


Hastanın kafa derisindeki kel veya seyrek bölgenin boyutu, nakil prosedürlerinin kapsamını tanımlar. Muhamed Ali Yaman, 29 yaşındaki hastada, alıcı alanın ne kadar büyük olduğuna ve Norwood ölçeğinde hangi aşamada olduğuna bağlı olarak 4100 greft ekmeyi planladı. Norwood 3A kategorisindeki kişiler genellikle benzer saç dökülmesi belirtileri gösterdiğinden, saç ekimi için yaklaşık olarak benzer miktarda saç greftine ihtiyaç duyarlar. Muhammed Ali Yaman, modifiye mikromotor ekstraksiyonu ve hibrit kalem nakli prosedürlerini 4000 greft öncesi ve sonrası kalın saç ekimi konusu kapsamında uyguladı.

Danışan Yorumu

Öncesi ve Sonrası
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez bilgilerini kullanır.