Skip links
Saç ekim işlemleri Before
Saç ekim işlemleri After

Saçlarını geri kazan, özgüvenini yeniden keşfet!

Saç ekimi işlemi, genellikle lokal anestezi altında yapılır ve tek bir seansta birkaç saat sürebilir. İşlem sırasında, verici bölgeden alınan saç telleri, mikrocerrahi teknikler kullanılarak alıcı alana ekilir.

4000 Greft-4500 Greft Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları


Saç ekimi operasyonu 4000 greft-4500 greft öncesi ve sonrası ile ilgilenir misiniz? Pek çok insan gibi, eğer ciddi derecede androgenetik alopesi yaşıyorsanız, saç ekimi yaptırmayı düşünmeye başlarsınız. Bu konuyu araştırdıysanız saç ekimi operasyonunun doğal, güvenilir, uzun vadeli sonuçlar sunduğunu anlayacaksınız. Saç derinizdeki kel noktalar veya seyrekleşen saçlar psikolojinizi etkileyerek özgüveninizi azaltabilir. Saçınızın görünümünden memnun değilseniz Yaman Cerrahi Tıp Merkezi'nde 4000 greft ile 4500 greft arası saç ekimi, kendinize olan güveninizi artırmanıza ve saç görünümünüz ile olan ilişkinizi iyileştirmenize yardımcı olacaktır.

4300 Greft Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Fotoğraftaki hastamızın yaşı 28 olup, saç kalınlığı 6,2’dir. Saç ekimi öncesi fotoğraflarına baktığımızda Norwood 6 saç dökülmesi sorunu yaşadığını görüyoruz. 4000 greft-4500 greft öncesi ve sonrası sonuçları açısından Uzman Muhammed Ali Yaman’ın 4300 grefti bu genç hastaya nasıl implante ettiğini inceleyelim

• 990 tek greft
• 2060 çift greft
• 1250 çoklu greft

Hibrit kalem ekimi yapan uzmanımız hastanın saçları kalın olduğu için saçların yönlerine dikkat etmiştir. Başka bir deyişle Muhammed Ali Yaman saç yönlerini öne doğru planlamıştır. Kalın saçların çıkış yönü geride kaldığı için implante saçlar doğal ve sağlıklı durmaktadır. Buna ek olarak hastanın yüzüne yakışacak ön çizgiyi belirlerken zikzak çalışması yapmıştır. Uzmanımız ve ekibi, modifiyeli mikro motor alım tekniği ile 4300 grefti ekstrakte etmiştir. Bu greftlerden tekli olanlar hastanın saç derisinin ön kısmına impante edilmiştir. Uzmanımız tekli greftleri hastanın saç derisinin ön kısmında kullanarak doğal bir görünüm elde etmiştir. 4000 greft-4500 greft öncesi ve sonrası sonuçları için fotoğraflarda 28 yaşındaki hastanın 2 yıllık sonuçlarını inceleyebilirsiniz. Hasta ilk 9 ay multivitamin ve Sawpalmetto dışında herhangi bir tedavi desteği almadı. Sonuç olarak hastamız şu anda herhangi bir tıbbi tedavi almıyor. Uzmanımız hastanın tepe noktası için ikinci seansı planlamıştır.
Türkiye'de 4000 Greft-4500 Greft Saç Ekiminin Maliyeti Nedir?

Öncelikle uzman Muhammed Ali Yaman'ın saç ekimi sürecinde kullandığı tekniklerden bahsedelim. Uzmanımız Norwood 6 saç dökülmesi sorunuyla başvuru yapan genç hastasına FUE ekstraksiyon metodunu uygulamıştır. Ardından ekstrakte ettiği 4300 grefti DHI saç ekimi yöntemiyle alıcı alana implante etmiştir. 4000 ile 4500 greft arası saç ekimi yaptırmak istiyorsanız Türkiye'de ameliyat olmayı düşünmelisiniz. Türkiye'deki Yaman Cerrahi Tıp Merkezi'ndeki deneyimli ve kalifiye uzmanlar, uygun fiyata yüksek kaliteli saç ekimi sonuçları sunuyor. Ayrıca Türkiye'de medikal turizmin popülaritesi ve yüksek döviz kurları sayesinde saç ekimi fiyatları da uygun olmaktadır. 4000 greft-4500 greft öncesi ve sonrası için Yaman Cerrahi Tıp Merkezi'ni arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Saç ekimi işlemi, kişinin kendine olan güvenini arttırarak, estetik ve psikolojik faydalar sağlayabilir. Ancak, işlemin sonuçları kişinin saç dökülme derecesine ve işlemi yapan uzmanın becerisine bağlı olarak değişebilir.
Saç ekimi işlemi hakkında bilgi almak ve ücretsiz saç analizi yaptırmak için bize ulaşın.

Daha Fazlasına mı İhtiyacınız Var?

Ücretsiz Saç Ekimi Analizi İçin Formu Doldurun

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez bilgilerini kullanır.