Skip links
Saç Ekimi Hakkında Before
Saç Ekimi Hakkında After

Saçlarını geri kazan, özgüvenini yeniden keşfet!

Saç ekimi işlemi, genellikle lokal anestezi altında yapılır ve tek bir seansta birkaç saat sürebilir. İşlem sırasında, verici bölgeden alınan saç telleri, mikrocerrahi teknikler kullanılarak alıcı alana ekilir.

4000 Greft Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası


Beş yıl önce kliniğimizde saç ekimi yaptıran hastamızın 4000 greft saç ekimi öncesi ve sonrası fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Bu hastamız 38 yaşında olup 5,9 mikron saç kalınlığına sahiptir. 5 yıl önce Norwood 4 A saç dökülmesi sorunu nedeniyle Yaman Cerrahi Tıp Merkezi saç ekimi kliniğine başvurmuştu. Muhammed Ali Yaman, bu hastanın en iyi sonucu elde etmesi için kaç grefte ihtiyacı olduğunu belirtmiştir. Ardından, Muhammed Ali Yaman, hastanın saçsız bölgesine ekilmek üzere hastanın donör bölgesinden modifiye mikromotor tekniği ile greft aldı. Hibrit kalem ekimi ile greftler hastanın alıcı bölgesine entegre edildikten sonra yeni saçların çıkması uyarılmıştır. 4000 greft şu şekilde ekildi: 890 tek greft 1960 çift greft 1150 çoklu greft 4000 greft saç ekimi öncesi ve sonrası konusu kapsamında Yaman Cerrahi Tıp Merkezi'ne başvurarak kaç grefte ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu içeriğimizde, Türkiye'de 4000 greftlik bir saç restorasyonundan kapsam, sonuçlar ve fiyat açısından neler bekleyebileceğinizi inceleyeceğiz.

4000 Greft Saç Ekimi Maliyeti

Türkiye'de 4000 greft saç naklinin maliyeti oldukça uygundur. Saç ekimi fiyatları cerraha ve kliniğe göre değişmektedir. Fakat hizmetler için büyük ölçüde düşük ücret alan kliniklere karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. 4000 greft saç ekimi öncesi ve sonrası konusu kapsamında Türkiye'de saç ekiminin maliyeti etkileyen faktörleri açıklayalım: Saç ekimi fiyatında işlem sırasında kullanılan yöntemler etkilidir. Fiyatlar uzman ve kliniğe göre değişmektedir. Son olarak ekilecek greft sayısı fiyat açısından oldukça etkili olacaktır. Ancak ucuz saç ekimi işlemlerinin yapıldığı kliniklerin tercih edilmesi enfeksiyon ve estetik problemlere neden olmakta ve başarı oranlarının düşmesine neden olmaktadır. Ve uzun vadede, hastaların iyileşmek için daha fazla para harcaması gerekiyor. Bunun yerine Yaman Cerrahi Tıp Merkezi uluslararası standartlar ve Sağlık Bakanlığı yönetmeliklerine uygun işlemler yapmakta ve kaliteli tıbbi malzemeler kullanmaktadır. Üstelik Yaman Cerrahi Tıp Merkezi Saç Ekim Kliniği uygun fiyatlarla güvenli ve kalıcı sonuçlar sunmaktadır
Yaman Cerrahi Tıp Merkezi'nden Greft Teklifi Alın

Saç dökülmesi yaşıyorsanız, İstanbul'da bulunan Yaman Cerrahi Tıp Merkezimiz sizlere yardım etmek için hazırdır. Son teknolojik alet ve ekipmanlarla donatılmış hastanemiz hijyeniktir. Ayrıca Muhammed Ali Yaman ve ekibi saç restorasyon hizmetleri sunma konusunda 10 yıldan fazla deneyime sahiptir. Hastanemizdeki saç ekim kliniği saç nakli yolculuğunuz için size en iyi yönde rehberlik edecektir. Saç ekimi kliniğimizdeki ekip sizinle iletişime geçerek saç dökülmenizi inceleyecektir. Ardından 4000 greft saç ekimi öncesi ve sonrası fotoğraflarını incelediğiniz hastamız gibi ihtiyacınız olan greft sayısı için size bir teklif verecektir.
Saç ekimi işlemi, kişinin kendine olan güvenini arttırarak, estetik ve psikolojik faydalar sağlayabilir. Ancak, işlemin sonuçları kişinin saç dökülme derecesine ve işlemi yapan uzmanın becerisine bağlı olarak değişebilir.
Saç ekimi işlemi hakkında bilgi almak ve ücretsiz saç analizi yaptırmak için bize ulaşın.

Daha Fazlasına mı İhtiyacınız Var?

Ücretsiz Saç Ekimi Analizi İçin Formu Doldurun

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez bilgilerini kullanır.