Skip links
Saç Ekiminin Aşamaları Sonrası
Saç Ekiminin Aşamaları Öncesi

Saçlarını geri kazan, özgüvenini yeniden keşfet!

Saç ekimi işlemi, genellikle lokal anestezi altında yapılır ve tek bir seansta birkaç saat sürebilir. İşlem sırasında, verici bölgeden alınan saç telleri, mikrocerrahi teknikler kullanılarak alıcı alana ekilir.

4000 Greft ve 4500 Greft Öncesi Sonrası Kalın Saç Ekimi


Türkiye’de profesyonel ve hijyenik saç ekimi kliniklerinde 4000 greft ve 4500 greft öncesi sonrası kalın saç ekimi işleminde başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Bu alanda deneyimli ve bilgili uzmanlar etkin metotlar kullanarak hastalarını memnun etmektedir. İstanbul’da Yaman Cerrahi Tıp Merkezinin saç ekimi kliniği nitelikli bir sağlık kuruluşudur. Muhammed Ali Yaman saç ekimi alanında farklı saç tiplerine saç operasyonları yaparak mükemmel sonuçlar elde etmektedir. Kellik, saç dökülmesi ve saç seyrelmesi gibi sorunlarınız varsa Yaman Cerrahi Tıp Merkezinin saç ekimi kliniğini seçmeniz saç ekimi işleminizin Türkiye’deki başarı oranını çok yükseltecektir. Yaman Cerrahi Tıp Merkezi saç ekimi kliniğinin yaptığı saç restorasyon işlemlerinin kalitesi uluslararası standartlara uygundur. Ayrıca kalıcı ve doğal saç ekimi prosedürleri uygun fiyatta yapılmaktadır. Yaman Cerrahi Tıp Merkezi saç ekimi kliniği operasyon sürecinde memnun kalacağınız sonucu alacağınız yöntem ve tedavileri size sunacaktır. 4000 greft ve 4500 greft öncesi sonrası kalın saç ekimi fotoğraflarında 32 yaşında ve Norwood 4 saç dökülmesi sorunu yaşayan hastamızın 3 yıllık sonuçlarını görmektesiniz. Muhammed Ali Yaman ve ekibi 6,7 mikron kalınlığında saçlara sahip olan bu hastaya 4300 greft ekim işlemi yaptı. Toplam greftler; 990 tekli greft,2060 çift greft,1250 çoklu greftlerden oluşmaktadır.

Tek Seansta 4300 Greft Ekilebilir mi?

Evet, Yaman Cerrahi Tıp merkezi saç ekimi kliniğinde manuel FUE ve manuel DHI yöntemleri kullanılarak tek seansta 4300 greft ekilebilir. Öncelikle steril ortamda modifiye mikromotor yöntemiyle yeterli sayıda greft ekstrakte edilir. Ardından deneyimli uzman ve ekibi tek seansta 4300 grefti hibrit kalem ekimi yaparak tamamlar. Yukarıda bahsedildiği gibi manuel foliküler ekstraksiyon ve DHI implantasyon teknikleriyle tek seansta 4300 greft ekilebilir ve hasta doğal ve kalıcı saçlarını elde eder. 4000 greft ve 4500 greft öncesi sonrası kalın saç ekimi fotoğraflarını incelediğinizde tek seansta ekilmiş ve halen mükemmel görünen saçları görebilirsiniz.
Saç ekimi işlemi hakkında bilgi almak ve ücretsiz saç analizi yaptırmak için bize ulaşın.

Daha Fazlasına mı İhtiyacınız Var?

Ücretsiz Saç Ekimi Analizi İçin Formu Doldurun

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez bilgilerini kullanır.