Skip links
saç-ekimi-müşterileri
saç-ekimi-ekibi
+10 Yıllık Deneyim

Müşteri MemnuniyetiÖnceliğimiz.

Amacımız, son teknoloji ile saç ekiminde güncel teknikler kullanarak işlemleri tam donanımlı hastanemizde, ameliyathane ortamında, steril koşullarda, beklentilerinizi karşılamak ve tam manasıyla memnuniyetinizi sağlamaktır. Deneyimli ve alanlarında uzman tam zamanlı kadromuz ile başarılı sonuçlar için saç ekim işleminde Hair Work İstanbul ailesini seçtiğiniz için teşekkür ederiz.. Olumlu sonuçlar hasta ile iyi iletişim, doğal saç çizgisi tasarımı, homojen greft çıkarma, greft sağ kalımı, kanal açım ve yerleştirme, ameliyat sonrası bakım ve yardım işlemleri tedavi kapsamındadır. 10 yıldır sektörde edindiğimiz tecrübe ile, sizlerin özlemiş olduğu görünümünüze tekrar kavuşturuyoruz.

10+
Yıllık Deneyim
+768
Yıllık İşlem
98%
Memnuniyet Oranı
12m+
Ekilen Greft Sayısı
+10 Yıllık Deneyim

HairWork İstanbul

10 yılı aşkın bir süredir kendi iştiraki olan Yaman Hastanesinde hizmet vererek hem yurt içi hem yurt dışı saç ekimi piyasasında güvenilirliğini kanıtlamış sektörün öncülerindendir.

Saç Ekimi

Saç Ekimi

Başk bir değişle saç restorasyonu hastaların doğal ve kalıcı saçlar elde etmesini sağlar.

Daha Fazlasını Gör

Sakal Ekimi

Saç ekiminde olduğu gibi donör bölgeden alınan saç köklerini sakal bölgesine implante etmekteyiz.

Daha Fazlasını Gör
Ozon

Ozon

Ozon tedavisinin saç köklerine ve saç derisine faydaları çoktur. Çünkü ozon terapi hücrelerin beslenmesini ve çoğalmasını sağlayarak saç dökülmesini azaltır. Özellikle saçların uzamasını hızlandıran bir tekniktir.

Daha Fazlasını Gör

Sizden Gelenler

Daha Fazlasına mı İhtiyacınız Var?

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez bilgilerini kullanır.